Aristocrat

Marka oprogramowania do gier Aristocrat (znana również jako Aristocrat Leisure Limited) jest największym australijskim producentem gier  kasyna polskie online. Jest także drugim co do wielkości producentem gier na świecie, ustępującym tylko amerykańskiemu gigantowi International Game Technology.

Firma Aristocrat od dawna jest mocno zakorzeniona w gronie największych twórców symulatorów gier. Dziś jej biura są otwarte praktycznie na wszystkich kontynentach w 200 krajach świata. Nawiasem mówiąc, prawie wszyscy z nich zajmują się marketingiem i PR, ale rzeczywisty rozwój odbywa się tylko w centrali w Sydney.

Historia marki Aristocrat

Znany na całym świecie potentat hazardowy XX wieku, Len Ainsworth, jest uważany za oficjalnego protoplastę marki Aristocrat. Pierwszy automat pod tą marką został wydany w 1953 roku. Założycielowi zajęło 13 lat, zanim akcje jego pomysłu zaczęły być notowane na australijskiej giełdzie – od 1966 roku firma spodziewała się prawdziwego rozkwitu. Warto zauważyć, że rodzina Ainsworth nadal posiada pakiet kontrolny w Aristocrat Leisure Limited.

Dziś firma Aristocrat ma ponad 60-letnie doświadczenie w tworzeniu najlepszych automatów i zatrudnia około 2500 osób. Marka Aristocrat posiada licencję na rozwój i dystrybucję swoich produktów w ponad 200 krajach na całym świecie.

Jak firma Aristocrat wpłynęła na dystrybucję na globalnym rynku gier hazardowych online

Ani jedna produkcja zawartości gry: Aristocrat posiada również wyłączne prawa do tworzenia interaktywnych terminali wideo i dodatkowych rozwiązań do gier.

Artysta zajmuje się również produkcją komputerowych rozrywek stołowych i elektronicznych kart. Co więcej, pod marką Aristocrat wdrażane są nawet systemy jackpotów, takie jak Hyperlink, czy system slotów Reel Power.

Aristocrat ma na koncie kilkaset udanych osiągnięć w grach hazardowych online.

W ostatnich latach Aristocrat położył duży nacisk na rozwój oprogramowania mobilnego. Nie tak dawno firma przedstawiła wydanie gier, które są obsługiwane na wszystkich urządzeniach Apple. Nawiasem mówiąc, są już dostępne do pobrania w App Store.

Najlepsze produkty i usługi Aristocrat

Slot Queen of the Nile, jeden z najpopularniejszych automatów na świecie, słusznie uważany jest za zdecydowany hit wśród produktów Aristocrat. Jak dotąd symulator Królowej Nilu przynosi deweloperowi największe dochody. Popularne gry, takie jak Jackpot Carnival i Cash Express, są na równi z Queen Nile.

Jeśli chodzi o produkcję offline Aristocrat, tutaj deweloper może pochwalić się takimi modelami automatów jak Verve HD, Viridian. Te naziemne symulatory kasyn zdobyły wiele międzynarodowych nagród za swoją najwyższej klasy konstrukcję. Zmniejszone zużycie energii i lakoniczny wygląd maszyny to innowacyjne elementy konstrukcyjne.

Oryginalna wersja automatu Viridian przeszła kilka zmian, wśród najnowszych firma wypuściła ulepszone wersje Viridian – WS, RFX Stepper i Hybrid.

Kilka wskazówek, jak wygrywać na automatach Aristocrat

Pomimo tego, że szanse na wygraną na automatach zależą od Twojego szczęścia, zalecamy wzięcie pod uwagę kilku wskazówek i strategii, które pomogą Ci pozostać w grze na trochę dłużej.

Poznaj swój ulubiony automat

Dowiedz się więcej o automacie, na którym będziesz grać na prawdziwe pieniądze. Pomoże ci to lepiej dostroić się do gry. Proszę wziąć pod uwagę liczbę rolek (w niektórych modelach automatów wideo może być ich do 7, a na każdym z nich – od 35 do 100 symboli). Tutaj Twoim celem jest zebranie kombinacji, która spadła na każdy z bębnów.

Przeglądaj RTI (procent wypłat)

Równie ważne jest ustalenie przybliżonego procentu płatności w symulatorach kasyna, które lubisz. Znajomość RTI pozwoli Ci zrozumieć swoje osobiste szanse na wygraną. Zalecamy wybieranie automatów z najwyższym procentem wypłat.

Graj na automatach z małymi jackpotami

Jedną z zasad kasyna jest to, że im mniejszy jackpot, tym łatwiej go wygrać. Lepiej jednak grać na automatach z najwyższymi stawkami – w takich symulatorach można liczyć na wysoką wypłatę.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, gracze będą mogli znacznie zwiększyć swoje osobiste szanse na wygraną. Nie zapominaj jednak, że główną rolę odgrywa tutaj ślepe ustawienie. Prosimy o cierpliwość i dobrą zabawę ze swoimi ulubionymi automatami.